Michał20.10.2016
Będzie transmisja na żywo z prezentacji MacBook Pro

Dobra wiadomość dla wszystkich osób czekających na prezentację nowych MacBooków Pro, która odbędzie się już za tydzień w czwartek 27 października 2016 roku.

W sieci pojawiła się informacja, że Apple udostępni nam specjalny przekaz na żywo z prezentacji nowych MacBooków Pro. Transmisja jak zwykle rozpocznie się oczywiście około godziny 19-tej. Gdzie i jak będzie można oglądać transmisję?

helloagainoctober27event-800x548

Link do transmisji znajdziecie w tym miejscu. Prezentację będzie można oglądać na Mac, Apple TV, iPhone, iPad, Windows 10.

Pamiętajcie aby w czwartek wieczorem być z nami. Jako jedni z pierwszych postaramy się umieścić wszystkie informacje na temat nowych produktów Apple.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • Marcin

    Ostatnim razem jak zapytałem dlaczego onetech nie podaje informacji na żywo z takich wydarzeń to otrzymałem informację „wolę ten czas spędzić na dworze” więc prosimy bez takich odważnych deklaracji,jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości to proszę się cofnoć do artykułów o keynote apple gdzie pojawiły się iphone 7

    • krzysiekb92

      Witam, tutaj chodzi o sam fakt, że będzie można obejrzeć ją na żywo, a nie że będziemy prowadzili sami relację. To dwie, różne kwestie.