Michał23.04.2015
Bewood – drewniane obudowy dla Twojego iPhone

Kilka tygodni temu dzięki uprzejmości bewood.pl otrzymałem do testów ich najnowsze produkty, czyli drewniane obudowy dla iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Dziś chciałbym Wam napisał kilka słów na temat tych obudów.

Bewood to największy europejski producent drewnianych akcesoriów do telefonów.

Oprócz etui dla Apple iPhone – iPhone 4/4S, iPhone 5/5S, iPhone 6 i iPhone 6Plus firma posiada w swojej ofercie także obudowy dla Samsung Galaxy – S3Mini, S4Mini, S3, S4, S5, Note3 i Note4, a także Sony Xperia Z1Compact, Z2Compact, Z3Compact, Z, Z1, Z2, Z3 oraz LG – G2 i G3.

Jakość wykonania

bew1

Etui bewood to połączenie drewna z poliwęglanowym zabezpieczeniem. Ręcznie szlifowana i lakierowana obudowa łączy w sobie piękno i wytrzymałość.

bew10

Każda obudowa bewood jest niepowtarzalna, gdyż każda wykonana jest z innego fragmentu drewna. W ofercie znajdują się obudowy wykonane z następujących odmian drewna: orzecha, bambusa, palisandra, wenge, sapele, hebanu, drewna tekowego oraz dębu.

bew3

Drewno wraz z przyjemnym w dotyku matowym poliwęglanem tworzą naprawdę niepowtarzalne, eleganckie połączenie dodatkowo ozdobione precyzyjnym grawerem. Ten unikatowy charakter każdego etui podkreśla wyjątkowy styl.

Wygląd

bew4

Testowane przeze mnie etui – dedykowane dla iPhone 6 Plus było idealnie dopasowane do urządzenia, nie było żadnych nawet najmniejszych luzów, żadne z elementów obudowy nie wystało poza obręb etui.

bew7

Telefon w tym etui co zresztą widać na zdjęciach prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Obudowa posiada oczywiście dostęp do wszystkich przycisków naszego iUrządzenia.

bew5

bew8Jeśli chodzi o grubość etui to powiem szczerze, że jestem bardzo miłe zaskoczony. Obudowa nie pogrubia aż tak bardzo telefonu.

bew6

Bogactwo rodzajów drewna i Wasza wyobraźnia w wyborze własnego grawerunku to gotowy przepis na niepowtarzalne drewniane etui.

bew11

iPhone w drewnianym etui idealnie układa się w dłoni. Obudowa jest przyjemna w dotyku i nie absorbuje aż tak bardzo brudu i kurzu.

bew9

Podczas dwóch tygodni testów nic z obudowy nie odpadło, nic się nie połamało, nic się nawet nie porysowało.

Testowałem w ostatnim czasie kilka obudów wykonanych z drewna i moim zdaniem obudowa firmy bewood jest jak narazie najlepsza.

Konkurs

bew12

Dzięki uprzejmości firmy bewood.pl mamy dla Was trzy obudowy dla iPhone 5/5s/6/6 Plus. Co należy zrobić aby je wygrać? Wszystkiego dowiecie się na naszym Facebooku – tutaj.

Podsumowanie

Jeśli szukacie niepowtarzalnego i niecodziennego etui, to drewniane obudowy bewood.pl będą strzałem w dziesiątkę. Jakość wykonania, idealne dopasowanie do urządzenia, fakt, że etui nie pogrubiają aż tak bardzo iUrządzenia i dość niska cena, to tylko kilka zalet tych obudów.

Powiem Wam szczerze, że zastanawiałem się ostatnio nad kupnem oryginalnego skórzanego pokrowca od Apple dla mojego iPhone 6 Plus, ale po ponad dwóch tygodniach z obudową bewood, chyba zmienię zdanie i postawię właśnie na bewood.

Testowaną przeze mnie obudowę, możecie kupić w sklepie bewood na stronie bewood.pl – Polecamy!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz