Łukasz Bogacz18.01.2014
Bezpieczna obudowa – YellowJacket iPhone taser-case

Co jest gorsze od kradzieży telefonu? Większość z nas uważa, że nic gorszego nie może nam się teraz przytrafić. Nie zgadzam się z tym twierdzeniem. Gorszą rzeczą jest to co dzieje się chwile przed kradzieżą. Jednak są ludzie tórzy wiedzą o tym i dlago przygotowali specjalną obudową na nasz iTelefon.

YellowJacket iPhone Stun Gun Case to rozwiązanie które umożliwi nam zamienienie naszego telefonu od Apple w poręczny paralizator, mogący nas uratować przed kradzieżą lub innymi przykrymi sytuacjami. Ideą tego rizwiązania jest także możliwość odłączenie części odpowiadającej za rażenie przeciwników. Dzięki temu otrzymujemy 2 produkty pasujące stylistycznie do telefonu, a do tego spełniające określone przez producenta zadania.

this-iphone-case-doubles-as-a-stun-gun-and-packs-a-650000-volt-punch

Obudowa ta nie dość, że chroni naszego smartfona, posiada także wbudowany akumulator o pojemniści 1800 mAh. Zasilać on może nie tylko sam paralizator, ale także nasz telefon. W końcu, gdy napastnik jest ogłuszony będzie można spokojnie wezwać Policję.

Premiera paralizatora YellowJacket przewidziana jest na luty 2014 roku. Przewidywana jest także wersja obudowy dla Samsunga Galaxy S4. Cena tego akcesorium to tylko 149$. Czy to dużo? Nie sądzę. W zamian za tą kwotę otrzymujemy dobrej jakości pancerz, który nie dość, że ochroni naszego smartfona przed zniszczeniem, to jeszcze nam samym pozwoli się obronić przed ewentualnym napastnikiem.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Upierdliwy, niewychowany i szczery.
@lukaszbogacz