Krzysiek Borek17.07.2014
Blackberry przygotowuje asystentkę głosową na wzór Siri

Blackberry ogłosiło,że w najnowszej wersji ich systemu Blackberry pojawi się asystentka głosowa. Zdarzy się to w momencie wydania wersji 10.3 ich systemu operacyjnego.

Asystentka głosowa przygotowana przez Blackberry pomoże Nam zarządzać prostymi zadaniami, takimi jak : przeszukiwanie poczty elektronicznej, kalendarza, Twittera, a także będziemy mogli wysyłać zaproszenia do wydarzeń z kalendarza.

„The more I speak with it, the more tuned-in to my queries it gets. If you’ve had experience with other smartphone-based personal assistants, I think you’ll be pleasantly surprised at how accurate BlackBerry Assistant is at recognizing your requests.”

Asystentka głosowa wykonuje wszystkie operacje bez wychodzenia z dedykowanej aplikacji.

„If I’m driving and I ask it to read my latest email message to me, it does so. I can then ask it to “Mark Unread” without having to enter the BlackBerry Hub. If I’m in a meeting and I type “Remind me to follow up with Matt about our whiteboard session,” it builds me a reminder note that I can save without leaving the Assistant.”

Dodatkowo, przy jej pomocy możemy włączyć latarkę w telefonie, zmienić ustawienie powiadomień i wiele innych.

189179-1280

189182-1280

Ciekaw jestem, jak asystentka głosowa przygotowana przez Blackberry poradzi sobie z Siri i Cortaną. A co wy o tym sądzicie?

Źródło: iclarified.com/
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek