Krystian28.12.2013
BookBook Travel Journal from Twelve South

Skoro nasze urządzenia są już pojailbreakowane na wylot, pora je wziąć na spacer i sprawdzić, jak radzą sobie w świecie pełnym niebezpieczeństw. Jedni biorą wszystko jak leci i wrzucą do torby, inni natomiast wymagają idealnego porządku i czegoś, co sprosta wysokim wymaganiom względem wyglądu i wykonania. Dlatego dziś mamy dla was nie lada gratkę, kolejny pokrowiec świetnej firmy Twelve South, znanej głównie z serii BookBook przypominającej stare książki.

Do tej pory pokrowce mieściły tylko jedno nasze urządzenie i na tym kończyły się ich możliwości. W nowym BookBook Travel Journal sprawa wygląda już inaczej. Jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony jest on na większe wycieczki. Znajdziemy w nim miejsce dla iPada, kilka kieszonek, taśmę do przypięcia słuchawek czy zasilacza. Wszystko co może być nam potrzebne uporządkowane w jednym miejscu i idealnie ułożone. Wszytko to oczywiście zrobione z prawdziwej skóry.

Zrzut ekranu 2013-12-28 o 14.46.54

Przyjemność ta będzie nas kosztować 99,99$, do kupienia na stronie Twelve South. Poniżej możecie obejrzeć filmik z możliwościami nowego BookBooka.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_