Krzysiek Borek07.01.2016
Brydge zaprezentowało nowe klawiatury dla iPada Pro i iPada mini 4

Prezes Apple wychwala pod niebiosa iPada Pro, ale nie sądzę, żeby był w stanie zastąpić MacBooka. Jednakże firma Brydge i ich nowe klawiatury mogą przybliżyć do tego tablety z Cupertino.

Dedykowane klawiatury dla iPada Pro i mini 4 zaprezentowane na tegorocznych targach CES sprawiają, że można ponownie poddać temat iPada, jako zastępcy MacBooka. Po podłączeniu aluminiowej klawiatury w barwach znanych z tabletów Apple mamy namiastkę notebooka, szczególnie po otworzeniu.

brydge_keyboard001-780x530

Brydge Pro i mini wyposażono w 180 stopniowe zawiasy i odpowiedni skok klawiszy. Klawisze mają regulowane podświetlenie i silikonowy mechanizm w kształcie U który pozwala na umieszczenie iPada i regulację kątu nachylenia. Producent zarzeka się, że iPad Pro z ich dedykowaną klawiaturą jest cieńszy od MBA, a sama klawiatura jest lżejsza od produktów konkurencji.

The iPad Pro is a game-changing device, and as with previous iPad models, is further revolutionizing the way we work, learn and play.

The BrydgePro aims to unlock the full potential of the iPad Pro and deliver the perfect blend between iPad and MacBook.

brydge_keyboard002-400x187

Obecnie Brydge Pro jest dostępna w przedsprzedaży i kosztuje 189$, to około 20$ więcej w porównaniu do Smart Keyboard Apple. Wysyłka klawiatury rozpocznie się w kwietniu bieżącego roku. Wariant dla iPada mini otrzymał nagrodę za innowacyjny produkt targów i kosztuje 99$.

My kilka miesięcy temu testowaliśmy klawiaturę BrydgeAir dedykowaną dla iPad Air i Air 2. Recenzję znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: cultofmac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek