Krzysiek Borek20.01.2015
CacheClearer – usuwanie pamięci podręcznej aplikacji na iUrządzeniach

Ryan Petrich do twórca wielu przydatnych rozszerzeń systemowych. Jednym z nich bez wątpienia jest Cache Clearer.

Rozszerzenie pozwala na usunięcie plików pamięci podręcznej ze wszystkich dostępnych na urządzeniu mobilnym gier i aplikacji. Cache Clearer jest prosty w użyciu, wystarczy, że wejdziemy kolejno w Ustawienia → Ogólne → Użycie → Wybieramy odpowiednią aplikację i stukamy na komendę Clear App`s Cache. Dzięki temu nie musimy usuwać i instalować ponownie każdej aplikacji z osobna.

Clear

Po instalacji (patrz wyżej) nie znajdziemy dodatkowej ikony aplikacji ani ustawień. Zamiast tego w Ustawienia → Ogólne → Użycie pojawiają się dwie nowe funkcje są nimi Reset App i Clear App`s Cache. CacheClearer dostępny jest w repozytorium autora http://rpetri.ch/repo/, przede wszystkim jest ono darmowe, więc każdy będzie w stanie je sprawdzić.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Jacek Se

  to z app store czy po JB?

  • Michal

   JB

 • Olek

  Można też ściągnąć po prostu z AppStore darmową aplikację „Battery Doctor” https://itunes.apple.com/pl/app/battery-doctor-must-have-battery/id615987910?l=pl&mt=8
  Posiada ona taką samą funkcję, zawartą w zakładce Junk.

  • Krzysiek Borek

   Ona nie ma dostępu do 95% plików, jakie znajdują się na iUrządzeniu

 • kotowi

  Świetną aplikacją, która potrafi skutecznie odzyskać mnóstwo miejsca jest Kruptos (poprzednio iCleanApp). Widzę, że aktualnie nie ma jej w App Store (podobnie jak iCleanApp pojawia się i znika).