Michał14.01.2015
CackleChat – wysyłamy wiadomości, które znikają po przeczytaniu

Jeśli cenicie sobie prywatność i chcecie aby wysłana przez Was wiadomość została automatycznie usunięta po przeczytaniu to mamy dla Was coś specjalnego.

Za pomocą bezpłatnej aplikacji CackleChat będziecie mogli w prosty sposób wysłać do siebie wiadomości, które znikną kilka sekund po odczytaniu. Nadawca będzie mógł oczywiście zdecydować jak długo ma być wyświetlana wysłana wiadomość. Wszystkie wiadomości są szyfrowane za pomocą unikalnego klucza i tylko i wyłącznie odbiorca jest w stanie ją odszyfrować. Oczywiście aby wysyłanie znikających wiadomości było możliwe odbiorca musi również korzystać z CackleChat.

Cack

Jeśli osoba do której wysyłamy wiadomość wykona zrzut ekranu w momencie odczytywania wiadomości, to oczywiście zostaniemy o tym poinformowani. Program jest całkowicie bezpłatny, więc możecie go przetestować zupełnie za darmo.

CackleChat - Self-Destructing messages
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • Łukasz

    Wysyłając sms na nokie 3310 też zniknie po odczytaniu?

  • Artur Kubiński

    Coś mi mówi, że odbiorca i nadawca muszą mieć zainstalowana te apke. Inaczej nadawca nie miałby takiej kontroli nad wiadomością włącznie z info o zrzucie ekranu.