Krzysiek Borek13.01.2016
CallBar już wkrótce będzie kompatybilny z iOS 9

Osobiście nie korzystałem z CallBar, ale słyszałem wiele dobrego o rozszerzeniu napisanym przez Eliasa Limneosa, które zmienia interfejs połączeń przychodzących, dzięki czemu jest mniej inwazyjne i możemy skupić się na innych operacjach, które rozpoczęliśmy.

Jeżeli korzystaliście z niego w przeszłości, to mam dla was dobrą wiadomość niedługo pojawi się wersja kompatybilna z iOS 9. Autor ogłosił na Twitterze, że wtyczka jest w ostatniej fazie testów i na dniach powinna pojawić się w Cydii.

CallBar-Tweak

Nie używaliście wcześniej CallBar? Już spieszę z wyjaśnieniem jego działania, po instalacji wyświetla banner z osobą, która do nas dzwoni, więc zajmuje jedynie 1/3 miejsca, a nie całość. Ten zabieg pozwala na dalsze użytkowanie iPhone’a, a dodatkowo możemy odebrać lub rozłączyć się bez konieczności zamykania aplikacji, której obecnie używamy.

Rozszerzenie integruje się z Centrum Powiadomień i działa również z FaceTime, ma również dialer, który w każdej chwili może zastąpić fabryczną aplikację Telefon.

Obecnie autor nie podał dokładnej daty wydania wtyczki dla iOS 9 – 9.0.2 ani jego ceny, jednakże aktualizacja będzie bezpłatna dla użytkowników, którzy korzystali ze starszych wersji.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • guzik

  Jest juz wersja 7/8/9 :)

  • krzysiekb92

   Napisana przez tego samego autora, czy ktoś wykonał port?

   • guzik

    Elias Limneos & Josh Tucker