Krzysiek Borek24.03.2017
Casetify wprowadza do sprzedaży etui dla nowego wariantu kolorystycznego iPhone’a 7/7 Plus

Od dziś zainteresowani nowym kolorem iPhone’a mogą go oficjalnie nabyć w sklepie internetowym Apple. Jednak kolor to nie wszystko i firma Casetify wprowadziła do sprzedaży etui dla obydwu iPhone’ów w tym samym kolorze.

Jest z czego wybierać, ponieważ mamy do dyspozycji 60 gotowych wzorów zawierających rozmaite kształty, cytaty, grafiki wektorowe i wiele innych. Cena etui nie należy do wysokich, ponieważ producent każe sobie zapłacić za jedno 40$ (cena obowiązująca obydwa modele iPhone’a 7).

Każde z nich jest zbudowane z miękkiego poliwęglanu (TPU) chroniącego sprzęt przed zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi i podczas upadku. Tylko szkielet jest wykonany z poliwęglanu, ponieważ reszta etui jest przezroczysta, co sprawia, że nie maskujemy całkowicie nowego koloru iPhone’a.

To nie wszystko, konsumenci mogą nadać etui wyjątkowy wygląd za pomocą oficjalnej strony producenta tutaj lub aplikacji mobilnej tutaj. Wydaje mi się, że to ciekawe rozwiązanie, biorąc pod uwagę cenę, poza tym etui są dostępne w sprzedaży od dzisiaj.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek