Krzysiek Borek14.09.2015
Catalyst w przyszłym roku wyda „pancerne” etui dla iPada Pro

Producent akcesoriów dla iGadżetów, Catalyst ma zamiar wydać dedykowane etui dla iPada Pro. Catalyst słynie z tego, że produkuje naprawdę wytrzymałe etui dla osób, które boją się umoczyć lub pobrudzić iPhone‚a, bądź Apple Watch.

Catalyst daje jasno do zrozumienia, że ich produkty są wytrzymałe, co przekłada się na odpowiednie zabezpieczenie drogiego sprzętu Apple przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Nie minął nawet tydzień od prezentacji iPada Pro, a producent postanowił podzielić się z fanami wstępną specyfikacją nadchodzącego akcesorium dla największego w dziejach Apple, iPada. Akcesorium będzie dostępne na początku przyszłego roku.

iPad_pro_case001-780x638

Oficjalna strona producenta ma w zwyczaju prezentować produkty podczas burzy i innych ekstremalnych warunkach pogodowych. Etui dla iPada Pro zaprezentowano podczas zachlapania wodą. Bezsprzecznie taki obraz działa na wyobraźnię i możemy spodziewać się, że będziemy mogli zabrać tablet na kajak lub basen.

Akcesorium ma certyfikację IP68, oznaczającą, że można je zanurzyć na 2m, ale nie należy go tak zostawiać. Etui jest również odporne na wstrząsy, co nie zmienia faktu, że znajdziemy tam wycięcia na wszystkie przyciski i porty, jakie znajdują się w modelu Pro.

Nawet aparat główny jest chroniony, co nie odbija się negatywnie na jakości wykonanych zdjęć. Wraz z etui dostępna jest folia ochronna na wyświetlacz, która jest kompatybilna z Touch ID i Apple Pencil. Na ten moment nie ma szczegółowych informacji, dotyczących ceny, ale w niedalekiej przyszłości sytuacja powinna ulec zmianom.

Źródło: cultofmac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek