Krzysiek Borek18.03.2016
Chcesz szybciej naładować iUrządzenie? Pobierz Wolfram!

Szybkie ładowanie to zdecydowanie przydatna funkcja, pamiętam jak podczas testów Lenovo Moto X Style bateria do pełna ładowała się w niespełna godzinę. Niestety urządzenia z nadgryzionym jabłuszkiem nie mają tej funkcji, więc teoretycznie pozostają w tyle za sprzętem z Androidem.

Na szczęście jest Cydia i pomysłowy autor Cornelius Koetting, który wydał nieoficjalną aplikację, dzięki której zwiększycie prędkość ładowania iUrządzeń.

Zrzut ekranu 2016-03-18 o 16.53.28

Wolfram nie jest bezpośrednio związany ze zwiększeniem prędkości ładowania, ale podczas ładowania baterii uruchamia automatycznie tryb oszczędzania energii. Dzięki temu zabiegowi zużycie baterii zmniejsza się, zwiększając jednocześnie szybkość napełnienia ogniwa w sprzęcie.

betaria

Po pełnym naładowaniu iPhone’a lub iPada,tryb oszczędzania energii wyłącza się automatycznie.

Aplikacja jest kompatybilna z każdym urządzeniem mobilnym Apple działającym na podstawie iOS 9 i można pobrać ją za darmo z domyślnego repozytorium Cydii.

Źródło: cydia
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Jarek

  Paaanie, a kto jeszcze siedzi na iOS 9.1 lub niższym? Poza tym zbyt wielkiej oszczędności czasu to nie da ;) iPhone’y ładują się zdecydowanie za długo.

  • Adam To

   długo tzn. ile ? na JCPAL łąduje 6s z 1% do 100 w równe 2h :)) wiec az tak nie boli ;)

   • Jarek

    Chodzi mi o to, że jak na baterię która nie ma nawet 2000mAh to długo :) telefony z quick charge ponad 3000 mah ładują w mniej czasu :)

 • Waldemar Sinicki

  lepiej nie eksperymentować z takimi wynalazkami

 • Bart

  PHA – roznie dobrze news moglby byc taki – „szybkie ladowanie iUrzadzenia – przyrzuc je przez okno i juz sie nie bedziesz martwil o to” :-]

 • Ciapciarapciap

  A prawda jest taka że ile by się nie ładowały większość osób i tak będzie trzymać tyle samo czasu, do rana xD