Krystian18.02.2014
Clear na iPad i iPhone już wkrótce za darmo

Jeden z najlepszych programów do prowadzenia prostej, ale jakże pięknej, listy zadań, zakupów, czy czego tam tylko chcecie.

Dokładnie mowa o Clear. Program jest obecny już z nami od dawna i też od takiego czasu z niego korzystam. Po aktualizacji do iOS 7 producent postanowił wydać osobną wersję, Clear+, oraz dodać do niej obsługę iPad. Jak to zwykle bywa wielu użytkowników zbuntowało się przeciwko takiemu zachowaniu, po co mają w końcu płacić drugi raz. Sam wprawdzie nie mam z tym problemu i chętnie przekażę drugi raz te kilka € za na prawdę dobre oprogramowanie, to jednak większość wygrała.

Clear_1

Firma Realmac Software zapowiedziała, że chce dokonać migracji wszystkich użytkowników wersji Clear+ do poprzedniej Clear, która też otrzyma wsparcie dla iPad i będzie generalnie identyczna. Jest jeden problem – Apple nie umożliwia migracji użytkowników z jednej aplikacja do drugiej. Realmac postanowił więc udostępnić wersję pierwotną za darmo na czas aż 24h! Jak tylko zacznie się promocja poinformujemy Was osobnym wpisem, ten program po prostu trzeba mieć, a normalnie kosztuje aż 4,99€.

Clear Todos
Cena: 23,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
  • Snik3rs

    Tylko trzeba wziac pod uwage to ze za free bedzie jedynie dla tych osob ktore kupily Clear+ a nie mialy poprzedniej wersji. Dodatkowo aby otrzymac Clear za free nalezy zarejestrowac sie na stronie Realmac dzieki czemu dostaniemy taka mozliwowc. Cena za samo Clear dzisiaj wzrosla wlasnie do 4,5€. I taka pozostanie.

  • krzysiek

    ja go chyba kupowałem jak był app of week :)