Krzysiek Borek31.08.2014
Co pokaże Sony na tegorocznych targach IFA w Berlinie?

Do rozpoczęcia targów IFA nie pozostało zbyt wiele czasu. Większość producentów pokaże swoje urządzenia przed ich rozpoczęciem, więc czego możemy się spodziewać po Japońskim producencie urządzeń mobilnych?

Sony na pewno zaprezentuje SmartWatcha 3, działającego na systemie operacyjnym Android Wear, a także kolejną generację opaski Smartband, tym razem będzie to Smartband Talk.

Jeżeli chodzi o smartfony i tablety, będą to odpowiednio.

Xperia Z3

Z ostatnich doniesień wiemy, że Sony 4 września zaprezentuje światu kolejną generację wodoodpornej Xperii. Jeżeli chodzi o specyfikację urządzenia, nie będzie się ona różnić od modelu Z2. Oprogramowanie pozwoli na 2 dniową pracę urządzenia na jednym ładowaniu, Xperia Z3 będzie posiadać certyfikację IP68 i pojawi się w ofercie T-Mobile.

Xperia Z3 Compact

Sony znowu wyda mniejszy wariant flagowca, wersja Compact będzie mieć tę samą specyfikację techniczną, co wieksza siostra, ale będzie jedna różnica. Urządzenie wyposażone będzie w wyświetlacz o przekątnej 4,7″ i rozdzielczość 720p, ten model także otrzyma certyfikację IP68.

Xperia E3

Jeżeli szukacie tańszego smartfonu, Sony zaprezentuje kolejną generację serii E ich tanich smartfonów. E3 nie będzie wodoodporna, ale będzie wyposażona w SoC Snapdragon 400 taktowany 1,2GHz, 1,5GB lub 2GB pamięci RAM wesprze procesor. Urządzenie będzie posiadać wyświetlacz o przekątnej 4,8″ i rozdzielczości 720p. Sony Xperia E3 powinna kosztować 200 lub 300$.

Xperia Z3 Tablet Compact

Wreszcie Sony poszło po rozum do głowy. Będzie to najcieńszy wodoodporny tablet na rynku. Specyfikacja urządzenia będzie taka sama, jak w przypadku Xperii Z3 (smartfonu). Różnicą będzie przekątna wyświetlacza. Table będzie posiadał wyświetlacz o przekątnej 8″ i rozdzielczości Full HD.

Biorąc pod uwagę zamiary Sony, Japończycy chcą pokazać się z dobrej strony na tegorocznych targach IFA. Martwi mnie jedna sprawa, Sony nie zmieniło nic w środku kolejnej generacji flagowca, więc czym chcą nas zaskoczyć?

Źródło: 9to5google.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek