Wacław Niezgoda04.04.2015
Co znaleziono w iPadzie Andreasa Lubitza?

Kilka dni temu śledczy odnaleźli iPada, który należał do Andreasa Lubitza, czyli drugiego pilota samolotu, który kilkanaście dni temu rozbił się we Francuskich Alpach. Historia przeglądarki od 16 marca do 23 marca, czyli do dnia przed tragedią świadczy o tym, że Andreas specjalnie rozbił maszynę.

Andreas Lubitz , czyli pilot samolotu, który ostatnio rozbił się we Francuskich Alpach, tydzień wcześniej szukał w internecie jak popełnić samobójstwo oraz informacji na temat zabezpieczenia drzwi do kokpitu.

W ciągu tego tygodnia pilot szukał informacji na temat leków jak i sposobach na popełnienie samobójstwa. W przededniu katastrofy spędził parę minut na szukaniu informacji o drzwiach do kokpitu oraz ich zabezpieczeniach.

Fakt, że szukał on takich informacji zmienia jego postępowanie, nie tylko były celowe ale również zaplanowane co stawia sprawę w zupełnie innym świetle. Co więcej ostrzeżenia o nadmiernej prędkości były wyłączone dwukrotnie co wskazuje na w pełni świadome działanie.

Zrzut ekranu 2015-04-04 o 15.19.22

Gaby Dubbert, zajmująca się samobójstwami mówi, że większość samobójstw jest zaplanowana z wyprzedzeniem co zgadza się z wyszukiwaniami drugiego pilota. Korespondencje, wiadomości i inne dane jednoznacznie wskazują, że iPad do końca używany był przez Andreasa Lubitza.

Źródło: nytimes.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS
 • Kanibal

  Hój mu w dópę !

  • Lukasz

   Nekrofil

 • Adaś

  To tylko kolejny powód, dla którego dane wyszukiwania z urządzeń powinny być wysyłane do centrum analiz, aby takie osoby można było w porę odseparować od reszty społeczeństwa.

  • Grzch

   Gratuluję pomyślunku. Polecam również założyć kamery w domach wszystkich obywateli w imię zwalczania terroryzmu.

 • Mark Bether

  To wszystko dlatego, że miał iPada, a nie jakiegoś Andro pada, bourgeois z tego Andrzeja Lubicza :-)