Krzysiek Borek17.12.2015
Coolpad Modena w ofercie sieci T-Mobile

Dziś o godzinie 11 w Warszawie odbyło się spotkanie prasowe, na którym zaprezentowano smartfona Coolpad Modena. Każdy zainteresowany sprzętem na terenie całego kraju w świątecznej promocji będzie mógł go nabyć za jedyne 9 zł.

Modena charakteryzuje się eleganckim wzornictwem i funkcjami, które pozwalają na komfortowe użytkowanie produktu. 5,5 – calowy wyświetlacz będzie odpowiedni podczas grania w ulubione produkcje użytkownika, a zarazem okaże się oknem na wirtualny świat, w tym oglądania filmów i zdjęć. Aparat główny to 8MPix matryca zapewniająca nagrywanie materiałów wideo w rozdzielczości 1080p, co przekłada się na rejestrację najważniejszych chwil z życia w bardzo dobrej jakości.

18

Producent nie zapomniał również o zaimplementowaniu gestów, które pozwalają na włączanie aplikacji, wybieranie numerów lub uruchomienie muzyki za pomocą jednego palca. Jednostką obliczeniową w tym przypadku jest 64 – bitowy układ scalony Qualcomm Snapdragon 410 o taktowaniu 1,2GHz. Wspomaga go 1GB pamięci operacyjnej, a użytkownik otrzymuje 8GB na swoje dane, jednakże w dowolnej chwili pamięć można rozbudować o maksymalnie 64GB dzięki umieszczeniu portu kart microSD.

Od nowości Coolpad Modena działa na podstawie systemu operacyjnego Google Androida 5.1 Lollipop. Nie potrafię stwierdzić, czy otrzyma aktualizację do wersji Marshmallow, ponieważ byłem nieobecny na spotkaniu prasowym.

Pełna specyfikacja techniczna:

Screenshot 2015-12-17 at 18.50.33

 

Źródło: Informacja prasowa
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
  • M_B

    Coolpad ma świetne produkty, ludzie ich jeszcze nie znają ale dobrym początkiem jest wprowadzeniem ich do oferty tak dużego operatora jakim jest T-Mobile.

    • krzysiekb92

      Niedługo się przekonam. Na dniach powinni przysłać właśnie Modenę i zobaczę jak się sprawuje w codziennym użytkowaniu.