Krystian15.04.2014
Cut the Rope: Time Travel o połowę taniej w App Store

Koniec dnia można spożytkować na oglądanie telewizji, w której to nigdy nic nie ma, lub pograć w jakąś grę. Przynajmniej poćwiczymy refleks i umysł.

Mam zatem dziś dla Was skromną promocję, niestety nie jest to to, co lubicie najbardziej, czyli darmowa gra. Ale jest dobrze, naprawdę dobrze i tanio. Przecena o 50% i konieczność zapłacenia 0,89€ za świetną znaną grę chyba nikogo nie zaboli. Zatem zapraszam do pobierania Cut the Rope: Time Travel w tańszej cenie – spieszcie się, tylko przez krótki okres czasu!

Cut the Rope: Time Travel
Cena: 1,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
 • Łukasz Piech

  Właśnie to kupiłem i stało się coś dziwnego. Po kupieniu buy nie wyskoczył komunikat, informacja, że to jest płatne ani nic takiego. Wpisałem tylko hasło i się ściągnęło. Z konta nie wzięło ani złotówki. To samo się stało jak dwa tygodnie temu kupiłem cod strike team… Nic nie ciągnie z konta za płatne aplikacje… Co mam zrobić? o.O

  • Cieszyć się i liczyć na to, że nigdy nie zacznie?

   • Łukasz Piech

    No, ale zastanawiam się czy potem nie dostanę za to czegoś w rodzaju bana… Bo płatne rzeczy za free… Jeszcze mnie Apple pozwie :p

    • To bardzo ugodowa firma z miłym supportem ;-) W razie czego napiszesz i pewnie by odblokowali – moim zdaniem się tym faktem nie przejmjmuj. Może pobiorą opłatę dopiero za jakiś czas – nie robią tego natychmiast z reguły.

     • Łukasz Piech

      Dzisiaj ściągnęli 0.89 euro za cut the rope, ale 6euro za cod strike team cały czas jest w mojej kieszeni 3:)