Krzysiek Borek06.01.2018
Cydia będzie niedługo w pełni kompatybilna z iOS 11 – 11.1.2

Obecne narzędzia do wykonania Jailbreak są wg mnie bezużyteczne, wszystko za sprawą braku kompatybilnej Cydii i Cydia Substrate.

Podejrzewam, że użytkownicy iPhone’a, iPada lub iPoda czekają na ten dzień po odblokowaniu iOS za pomocą LiberiOS.

Saurik zdradził ostatnio, że pracuje nad nowymi wersjami Cydii i Cydia Substrate, które będą kompatybilne z iOS 11 – 11.1.2. Problem w tym, że nie podał dokładnej daty wydania, co może oznaczać wzmożone prace lub problemy. Obecnie ciężko to stwierdzić i właśnie dlatego zdecydowałem, że aktualizuje swojego iPhone’a 6 Plus z iOS 11.1.1 do 11.2.5 beta 3.

Jeden z użytkowników reddita sprawdza co jakiś czas  apt.saurik.com i zauważył pewne zmiany. Okazuje się, że paczki Saurika mają datę 4 stycznia 2018 roku, co pozwala myśleć, że autor Cydii częściowo ma wszystko gotowe. Wcześniejsze wersje paczek miały daty z 2017 rokiem.

Pamiętajcie, że nie można tego brać za pewnik. Podejrzewam, że autor potrzebuje więcej czasu, biorąc pod uwagę, że niedawno pojawiły się nowe wersje smartfonów Apple i Cydia musi być przystosowana do wyświetlacza iPhone’a X. Najważniejsze, że Saurik robi postępy i wcześniej czy później Cydia będzie kompatybilna z iOS 11 – 11.1.2 na urządzeniach mobilnych z 64-bitowym układem scalonym.

Saurik zdradził, że współpracuje z autorami narzędzi do odblokowywania iOS, co w rezultacie można oznaczać wydanie dodatkowych programów (trzech), które będą w stanie odblokować oprogramowanie urządzeń mobilnych Apple. Jak zwykle trzeba będzie mieć odpowiednią wersję iOS.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek