Krzysiek Borek22.10.2015
Cydia Impactor niedługo będzie kompatybilny z iOS 9 – 9.0.2

Wczoraj saurik wydał dwie aktualizacje dla Cydia Installer i dowiedziałem się również, że pracuje nad Cydia Impactor dla nowszych wersji iOS.

Ostatnio wspominałem o tym programie, a nawet powstała instrukcja jego użytkowania, więc chyba nie muszę przypominać, do czego można go użyć. W skrócie aplikacja pozwala na przywrócenie systemu w domyślnej postaci bez Jailbreak bezpośrednio na urządzeniu, co wiąże się z dalszą możliwością jego wykonania.

Prawda jest taka, że program po prostu wprowadził wymazanie zawartości i ustawień na każdym urządzeniu. Wcześniej opcja nie była dostępna na iGadżetach z odblokowanym oprogramowaniem układowym. Poza tym jest to najlepsze rozwiązanie podczas problemów z iOS 9 – 9.0.2, ponieważ nadal zostaniemy na obecnej wersji i nie będziemy zmuszeni do wykonania aktualizacji.

Obecnie Cydia Impactor nie jest kompatybilny z iOS 9 – 9.0.2, działa jedynie na starszych odsłonach mobilnego systemu operacyjnego Apple, ale saurik w pocie czoła pracuje nad dodaniem kompatybilności, więc to tylko kwestia czasu, zanim aktualizacja się pojawi.

Autor zamieścił nawet wyjaśnienie w liście zmian Cydia Installer 1.1.25

…Meanwhile, I’ve been spending most of my time for days working on updating the Eraser feature of Cydia Impactor to support iOS 9, as Pangu is now doing something more complex that I previously was not setup to “undo”, in addition to Apple making some changes to the OTA format….

Cieszę się, że saurik zaczyna prace nad aktualizacją programu, to najlepszy moment, w końcu wczoraj Apple udostępniło finalną kompilację iOS 9.1. Poza tym lada chwila w Cupertino zamkną weryfikację poprzedniej.
Jeżeli pojawią się bardziej szczegółowe informacje, postaram się zaktualizować wpis lub wykonać nowy. Tak czy owak, obecnie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na wydanie Cydia Impactor dla iOS 9 – 9.0.2.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek