Wacław Niezgoda20.04.2015
Czy Apple zrezygnowało z konfiguracji Apple Watcha?

W filmie prezentującym nowy produkt AppleApple Watcha, w pewnym momencie możemy dostrzec, że użytkownik może zmienić tło „pod” zegarkiem na własne zdjęcie. Jednak z materiałów przekazanych przez reporterów wynika, iż ten element zniknął.

Na stronie poświęconej zegarkowi możemy znaleźć jedynie dziewięć „tarcz” zegarka: chronograf, kolor, modułowy, myszka Miki, prosty, słoneczny, astronomiczny, dynamiczny i informacyjny. Nigdzie nie znajdziemy jednak słowa o użyciu własnych zdjęć.

Screen-Shot-2015-03-30-at-3.23.51-PM

Taka możliwość nie zniknęła całkowicie z materiałów marketingowych Apple, w oglądanych materiałach promocyjnych nadal możemy dostrzec omawianą możliwość ustawienia własnego zdjęcia.

Firma z Cupertino znana jest z zamkniętych systemów, nie powinien więc dziwić fakt, że i w przypadku Watcha jego możliwości konfiguracji będą ograniczone. Czy jednak nie kłóci się to z tym, że smartwatch ma być najbardziej osobistym urządzeniem stworzonym przez Apple? Pamiętajmy, że w pierwszym iPhonie również nie było możliwości zmiany tła, została ona udostępniona dopiero później, więc może tak samo będzie i z Watchem, przyjdzie nam poczekać na aktualizację, lub Apple Watch 2 aby móc zmienić grafikę „pod” tarczą zegara.

Źródło: razorianfly.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS
  • Waldemar Sinicki

    kolejne restrykcje Apple