Michał01.12.2014
Czy Jailbreak systemu iOS 8.1.1 jest bezpieczny?

Na pewno wielu z Was zastanawia się, czy narzędzie TaiG służące do wykonania Jailbreak iOS 8.1.1 i iOS 8.2 beta 1, które pojawiło się kilka dni temu jest bezpieczne?

Odpowiedź brzmi – TAK. Taka informacja pojawiła się na Twitterze, kilka godzin temu, a jej autorem jest MuscleNerd, czyli jeden z członków Dev-Team.

Po bliższym przyjrzeniu się, MuscleNerd stwierdza, że nie zauważył „nic niepokojącego” jeśli chodzi o Jailbreak iOS 8.1.1 wykonany narzędziem TaiG. Co więcej MuscleNerd uważa, że Jailbreak TaiG jest „o wiele bardziej przejrzysty niż Pangu”.

Zatem jeśli chcecie mieć Jailbreak na swoich iUrządzeniach, to radzimy wykonać aktualizację do iOS 8.1.1, a następnie użyć narzędzia TaiG do wykonania Jailbreak. Jak tego dokonać? Szczegółową instrukcję znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Jonny Mnemonic

  Ja radzę się wstrzymać do iOS 8.2 – podobno ma dużo przyspieszyć system. Teraz na iPadzie 2, 3 a nawet 4 iOS 8.1 bardzo zamula. Nie działa to tak prędko jak przystało na system Apple. Ostatnio instalowałem znajomej aktualizację. iOS 8.1 chodził tragicznie. Restart tabletu nic nie pomógł. Nie miała wiele aplikacji.

  • @Orlowskii

   Ja mam właśnie iPada 4 gen i został na 7.1.2 z jb. Nigdzie nie mogłem znaleźć infa jak chodzi na 8.1. Dobrze, ze zostalem na 7.1.2 ;)

 • Tomek

  Mam iPada 4 i na iOS 8.1 chodzi tragicznie.

 • Dawid

  Najgorszą moja decyzją była aktualizacja z ios 7.1.2 do 8.1 TRAGEDIA

  • SIMON

   A co z decyzja aktualizacji do 8.1.1?