Michał19.05.2014
Czy tak będzie wyglądał iOS na 4,7″ ekranie? – zobacz wideo

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o tym, że nowy iPhone 6 będzie posiadał 4,7″ ekran o rozdzielczości 1704×960. Więcej na ten temat przeczytacie w tym wpisie.

Dzisiaj w sieci pojawiła się pierwsze symulacja wideo, na której widzimy jak prawdopodobnie będzie wyglądał iOS 8 na 4,7″ ekranie nowego iPhone’a 6.

Pomysł bardzo ciekawy i zapewne wielu z Was się ze mną zgodzi, że wprowadzenie przez Apple większego 4,7″ ekranu będzie kolejnym strzałem w dziesiątkę.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Piotr

  Spóźniony strzał w dziesiątkę.

 • Wiktor

  Po co mi większe ikony na homescreenie? Te są za małe i ich nie widać i jest problem żeby w nie trafić? Nie rozumiem tego konceptu, powiększać wszystko tylko po to żeby było większe, a żadne inne korzyści z tego nie płyną.

  • Marcin2014

   Racja, jeśli ekran ma być większy to niech zawiera więcej treści, niech wykorzystają jego wielkość i większa rozdzielczość. Jeżeli to będzie tylko sztuczne rozciągnięcie to lipa.

 • Janusz Pałucha

  Pamiętacie jak się kiedyś śmiali z powiększania przez rozciąganie iPhone.. jeszcze żaden koncept którego widziałem nie uwzględnił poszerzenia tel. przed dodanie dodatkowej 5 ikony