Krzysiek Borek04.07.2014
iPhone 6 – pierwsze prawdziwe zdjęcia?

Ostatnimi czasy pojawiały się jedynie atrapy lub rendery iPhone’a 6. Jednakże teraz pojawiły się rzekome zdjęcia faktycznego wyglądu urządzenia. Zdjęcia wykonane zostały Google Glass.

Nie należy brać tego za pewnik, ponieważ może to być projekt, który jeszcze nie jest ukończony. Co do samego urządzenia, będzie ono wykonane całkowicie z aluminium. Będą także zakrąglone krawędzie obudowy, urządzenie będzie także cieńsze. Na pewno będzie posiadało Touch ID.

Na zdjęciach, które umieściłem poniżej widać, że logo Apple jest wycięte, ale nie wiemy czy będzie podświetlane. Nadal pozostanie dwutonowa lampa błyskowa. Jednakże niektóre części szóstego iPhone’a wyglądają, jak te z 5S. Chociażby gniazdo słuchawkowe. Pojawiło się także wycięcie poniżej gniazda słuchawkowego, co prawdopodobnie jest miejscem przedniej kamerki.

1

2

3

4

Jako,że nadal nie wiemy jak będzie wyglądało nadchodzące urządzenie Apple, nie bierzcie na poważnie informacji, które się pojawiają. Większość z nich to plotki, choć niektóre mogą się sprawdzić.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
  • 7iemowit

    Tyle spuszczania się a ja już wiem na pewno, że: będzie drogo jak diabli i będzie to samo, ale oczywiście będą nam wmawiać, że następuje przełom. Apple super, miałem używałem, fajne, ale prawda taka, że bateria dziadowska i w końcu reszta się za to bierze (sony, samsung), a taki Nexus 5 za 1000 zł na allegro, jak nie taniej, działa lepiej, szybciej, a funkcjonalność nowego androida zaskakuje mnie każdego dnia. Nie robię reklamy, przeskoczyłem z Apple na Nexus i szczerze polecam chociaż spróbować.

  • applik

    Najpierw kup, sprawdz a następnie komentuj. Jak można porównywać IOS do Androida? Mam równocześnie Iphone 5 i Samsunga Note II. Sytem Android masakra. Iphone przy gorszej specyfikacji działa płynnie…