Krzysiek Borek13.04.2016
Debiut Lenovo ZUK Z2 Pro zaplanowany na 21 kwietnia

Wygląda na to, że wewnętrzne zmiany Lenovo nie wpłyną na niedawno rozpoczętą pod markę ZUK. Ich pierwszy produkt jest prawie rok na rynku mobilnym i okazuje się, że jego następca jest gotowy do debiutu w przyszłym tygodniu.

To nie plotka, a informacja potwierdzona przez samego CEO, Chang Chenga, która pierwotnie pojawiła się na portalu społecznościowym Weibo. Dowiadujemy się z niej, że ZUK Z2 Pro zostanie zaprezentowany 21 kwietnia. Mam wrażenie, że znowu sprzęt będzie dostępny w wielu Chińskich sklepach, ale nic nie stanie na przeszkodzie, żeby zamówić go bezpośrednio od autora.

ZUK1

„Z2121” powinien zostać wyposażony w 64 – bitowy układ scalony Qualcomm Snapdragon 820, 4GB pamięci operacyjnej i Androida 6.0.1 Marshmallow. Takie informacje widnieją obecnie w bazie danych AnTuTu, ponieważ CEO nie podał szczegółowych informacji o nadchodzącym sprzęcie.

ZUK znowu nie będzie kompromisowym urządzeniem mobilnym, pierwsza generacja jest całkiem udana, choć nie jeden użytkownik może narzekać na zastosowanie Snapdragona 801. Dziwne, że modele z 3 i 4GB pamięci operacyjnej mają tylko 32GB miejsca na dane użytkownika, czy to oznacza, że dostaniemy czytnik kart pamięci?

Mam nadzieję, że tak, bo cena nie powinna przekraczać 400$ (1510 zł bez podatku), ponieważ wyświetlacz nadal będzie miał rozdzielczość Full HD. Aparaty mają pozostać bez zmian, więc otrzymamy 13MPix z tyłu i 5MPx z przodu. Pamiętajcie, sprzęt zobaczymy 21 kwietnia bieżącego roku.

Źródło: pocketnow.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek