Michał23.04.2017
Decoded – eleganckie i niebanalne etui dla Twojego iPhone’a

Dwa tygodnie temu dostaliśmy do testów coś ekstra. Coś naprawdę z górnej półki. Co takiego? Etui firmy Decoded.

Jak widzicie poniżej na pierwszy rzut oka etui jest bardzo podobne do tego od Apple. Ale…

Całość etui wykonana jest ze skóry co sprawia, iż jest ono niezwykle delikatne i majestatyczne w swym wyglądzie.

Etui jako jedne z niewielu wykonane jest ręcznie co sprawia, że jest niezwykle trwałe. Skóra swą delikatnością powoduje, iż cały pokrowiec nie zmienia prawie wagi telefonu.

Bardzo cienka ręcznie robiona obudowa pozwala oczywiście na wygodny dostęp do najważniejszych funkcji telefonu i zapewnia im ochronę przed zadrapaniami oraz kurzem.

Tył etui to idealne połączenie mody i funkcjonalności, albowiem można tam przechowywać różnego rodzaju karty. Świetna sprawa.

Etui jest naprawde świetne! Jest to jedne z lepszych etui jakie miałem przyjemność testować w ostatnim czasie.

Podsumowanie

Podczas okresu testowania z etui nic nie odpadło, nic się nie porysowało. Jest to naprawdę jedno z tych etui, które testowałem z wielką przyjemnością! Na koniec warto dodać, że produkt dostępny jest także w kolorze czarnym. Jeśli jesteście zainteresowani, to testowane przeze mnie etui możecie zakupić tutaj. Gorąco polecamy!

Firma posiada także w swojej ofercie inne etui tejże firmy. Znajdziecie tutaj również świetny skórzany portfel 2 w 1. Poniżej umieszczam kilka zdjęć prezentujących wygląd etui.

Skórzane etui Dceoded 2 w 1 możecie zakupić tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • Daro

    Wszystko fajnie ale brakuje odseparowanych przycisków tak jak ma oryginallne etui skórzne do iPhone 7. Szukam czegoś takiego do swojego iPhone 6S nie nie mogę znaleźć…

  • Tomo

    Ja bardzo lubię to etui na iPhone 6 Knomo z uchwytem na magnes – super się sprawdza w aucie http://bag-a-porter.pl/na-telefon/591-iphone-6-mag-case-mag-mount-black.html no i ma odseparowane przyciski

  • Gusc Dariusz

    Z jakiej skory jest to zrobione ….. kociej….maide in china polecam film na youtube jak chinczycy hoduja koty na skore a potem je dusza przy pomocy sznurka … meczarnia ,czy wy wszyscy zastanowiliscie sie nad tym ze jedno takie etui kosztuje zycie jednego kota !