Krzysiek Borek17.07.2016
Decorus: zmień wygląd Centrum Sterowania na ten z iOS 10

Obecnie dałem drugą szansę wersji rozwojowej iOS 10, ponieważ działanie pierwszej kompilacji było dalekie od normy.

Na szczęście publiczna wersja działa lepiej, ale osobiście nie mogę zrozumieć decyzji Apple o podzieleniu Centrum Sterowania na dwie (odrębne) części. Bardziej pasuje mi to z iOS 9.x.x, ale pewnie znajdą się osoby chcące wypróbować nowy wygląd.

Wystarczy, że kupicie w Cydii rozszerzenie Decorus, które zmieni wygląd CS na ten znany z wersji testowej iOS 10. Warto nadmienić, że w iOS 10 Centrum jest bardziej funkcjonalne, a przełączniki są kolorowe, poza tym jest oddzielna część do obsługi multimediów, a także przycisk do wł./wył. Night Shift. Część odpowiedzialna za multimedia pozwoli użytkownikowi szybciej zmienić źródło dźwięku (głośniki iPada lub głośniki Bluetooth/słuchawki).

Zrzut ekranu 2016-07-17 o 10.35.21
Po instalacji, Decorus zmienia całkowicie wygląd Centrum Sterowania i wygląda dokładnie tak samo, jak na najnowszej wersji oprogramowania układowego, więc teoretycznie użytkownicy starszych wersji nic nie tracą.

Rozszerzenie kosztuje obecnie 0,99$ i jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi Apple korzystającymi z iOS 9.x.x lub 9.1. Decorus pobierzecie z domyślnego repozytorium — BigBoss.

Źródło: cydia.online
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek