Krzysiek Borek05.12.2015
DeleteCut – szybsze usuwanie słów wprowadzanych przez klawiaturę ekranową

Za czasów posiadania przeze mnie iPhone‚a 4S większość wiadomości pisałem na jego klawiaturze ekranowej, choć nie obyło się bez wprowadzania błędów. Stukanie na każde słowo z osobna z czasem staje się frustrujące i zabiera sporo czasu, ale na wszystko jest lek, przynajmniej w kwestii używania iOS.

W tym przypadku nie obędzie się bez wykonania Jailbreak i instalacji dodatku DeleteCut, którego autorem jest r_plus. Wystarczy zainstalować go na waszym iUrządzeniu y wykonać respring, aby zaczął działać. Po ponownym uruchomieniu możecie od razu przystąpić do użytkowania rozszerzenia, ponieważ nie musicie nic konfigurować w panelu preferencji. Obecnie kombinacja Shift + Delete to jedyne rozwiązanie na szybkie usunięcie słowa, jednakże po przytrzymaniu Shiftu przycisk Delete robi się czerwony i po jego naciśnięciu słowo przestaje istnieć. Niestety, nadal musicie trzymać wciśnięty Shift. Oznacza to również, że DeleteCut działa poprawnie.

Jak już wspominałem,w panelu preferencji brakuje odpowiednich ustawień działania dodatku, ale możecie za jego pośrednictwem zmienić kolor przycisku z domyślnego na wybrany przez siebie. Wystarczy wejść w Ustawienia → DeleteCut, a potem stuknąć na Color i go zmienić z czerwonego na dowolnie przez siebie wybrany.

Poniżej możecie zobaczyć DeleteCut w akcji.

Źródło: http://www.iphonehacks.com/2015/12/how-to-delete-whole-words-at-a-time-in-ios-9.html
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek