Krzysiek Borek03.08.2015
Disk Pie – sprawdź ile masz wolnego miejsca na iUrządzeniu

Czekam na moment, gdy doczekamy się w końcu możliwości rozszerzenia pamięci iGadżetów. Choć nie wydaje mi się, żebyśmy w najbliższym czasie tego doświadczyli.

Mając mało pamięci, musimy pilnować się z tym, co trzymamy na urządzeniu, a niepotrzebne aplikacje po prostu usuwamy. Disk Pie pomoże wam w sprawdzeniu, co zajmuje najwięcej miejsca na waszym iUrządzeniu.

Aplikacja kosztuje 1,99$, a po jej instalacji na ekranie głównym pojawi się jej ikona. Po uruchomieniu aplikacji rozpocznie się skanowanie urządzenia w celu przeliczenia wolnego miejsca i podania informacji, co zajmuje najwięcej.

1

Diagram, pokazujący wolne i zajęte miejsce działa w czasie rzeczywistym podczas skanowania, a po jego zakończeniu możemy wybrać dowolne foldery, aby usunąć niepotrzebne dane. Podczas usuwania zdjęć/wideo program pozwala na ich podgląd, aby nie usunąć najważniejszy, wystarczy stuknąć na Edytuj, a potem na -.

To najprostszy sposób na sprawdzanie wolnego i zajętego miejsca na iPadzie lub innym urządzeniu mobilnym Apple, nie wspominając o możliwości usuwania danych bezpośrednio z urządzenia.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek