Michał26.03.2015
Dlaczego Apple chce wprowadzić do swojej oferty 4-calowego iPhone 6c?

O tym, że Apple prawdopodobnie wprowadzi w tym roku do swojej oferty oprócz iPhone 6s i 6s Plus, również 4-calowy iPhone 6c – pisałam już dziś rano.

Wielu z Was na pewno zadaje sobie pytanie do czego taki telefon jest w ogóle Apple potrzebny? Przecież w ofercie giganta z Cupertino, cały czas jest dostępny iPhone 5s, który posiada 4-calowy ekran. Odpowiedź brzmi – Apple Pay.

Jak wiecie iPhone 5s nie ma i nigdy nie będzie posiadał NFC, czyli modułu, który jest potrzebny do tego, aby było możliwe dokonywanie płatności za pomocą Apple Pay. iPhone 6C, który najprawdopodobniej pojawi się jesienią tego roku, głównie będzie skierowany do obecnych użytkowników iPhone 5 i iPhone 5s, którzy nie chcą przesiadki na iPhone z większym ekranem, a będą chcieli korzystać z Apple Pay.

iP6c

iPhone 6c ma być po prostu tańszą wersją iPhone 6s, a jedną z nowości w tym modelu będzie właśnie Apple Pay. Model ten nie będzie wyposażony w najnowszy procesor A9, tak jak nowe iPhone 6s i nie będzie również posiadał 2GB RAM.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz