Michał19.04.2017
Do sieci trafił kolejny rzekomy szkic obudowy iPhone 8

No to czas na kolejny rzekomy szkic obudowy iPhone’a 8. Zdjęcie pochodzi z Chin i zdradza nam kolejne informacje na temat wyglądu nowego iPhone’a.

Poniższe zdjęcie prezentuje nam rzekomy szkic tyłu iPhone’a 8.

Czym ten szkic różni się od tego, który zamieszczaliśmy na stronie chyba na początku tygodnia? Tym, że ponownie widzimy tutaj otwór pod logiem firmy w którym najprawdopodobniej zostanie umieszczony TouchID.

Oprócz tego na zdjęciu widać również, że ramka nowego iPhone’a będzie najprawdopodobniej wykonana z aluminium i to, że aparat zostanie umieszczony nie poziomo, a pionowo.

Co Wy o tym sądzicie?

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • rafsko1

  Jeszcze jeden rzekomy szkic. I tak 2-3 razy w tygodniu. Niesmialo powiem ze już trochę zmęczony już jestem newsamk tego typu.

  • elliott

   Taka tematyka tej strony. Po co czytasz? A tym bardziej po co się wypowiadasz jak już jesteś tym zmęczony?

   • asda

    Być może gościu nie jest taki łatwowierny i nie ma klap na oczach jak ty i pisze swoje uwagi w rubryce „Komentarze”?! Co w tym dziwnego? Nie rozumiesz,że nie każdy jak ty nie chciałby być biczowany przez internetowych głupoli co przenoszą na papier to co im się śni w nocy, a inne „redaktorze” rozpropagowują to ?!

    • rafsko1

     W samo sedno! 👊🏻

     • elliott

      Brawo. Nie ma to jak samemu się bronić pod innym loginem. Brawo. IP NIE KLAMIE.

     • rafsko1

      IP nie, ale ty tak.

 • condor

  „Zanim mądry długo zastanawiał jak przeprawiać na drugą stronę rzeki, wariat już ja przeskoczył”…Kupiłem wczoraj w przedsprzedaży jako do parki do iPhone 7 (totalnie rozczarował mnie) Samsunga 8+…i czekam z niecierpliwością.Testy będę robił sam nie ulegając”opiniom” i „wizjom” innych.

  • Artur Wiśniewski

   Condor będę wdzięczny za oponie. Sam chodzę i myśle czy nie kupić zastanawiam się jeszcze nad tym czy nie brać z USA bo tam maja inny procesor. Spędziłem ostatnio dobra godz w media przy stoisku S8 wszystko cud miód gdyby nie obawa przed Androidem i nakładka samsunga czy tak jak mój obecny iPhone 6 wytrzyma 2,5roku bez doprowadzenia mnie do szału. Serio iPhone dosłownie nigdy mnie nie zawiódł.

 • noname

  beznadziejny pomysł z aparatem pionowo. totalnie psuje obraz iphona

  • Błaszkiewicz Mario

   A mnie się jakoś podoba bo czekam na ósemkę bo aparat będzie ładniej umiejscowiony dlatego nie kupuje iPhona 7plus