Michał16.06.2017
Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia szkieł ochronnych dla iPhone 8

Po zdjęciach przedniego i tylnego panelu iPhone’a 8 przyszedł czas na pierwsze zdjęcia szkieł ochronnych dla jubileuszowego iPhone’a.

Na widocznych poniżej zdjęciach, które pochodzą jak nie trudno się domyślić z Chin, widzimy rzekome zdjęcia szkieł ochronnych dla nowego iPhone’a 8.

Szkła wyglądają bardzo podobnie jak przedni panel, który widzieliśmy kilka dni temu. Czy zdjęcia są prawdziwe? Tego dowiemy się dopiero we wrześniu.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Ksa

  Dla mnie to tragedia ze wychodzi iphone 8 ,bo kupując iphona 7s za 3350 bede wciaz miał model z najnizszej półki. Czyli reasumując wydajesz kupe kasy i dalej nie masz wszystkiego. Kiedys było inaczej był tylko jeden.

  • Andrzej

   Obawiam sie ze dużo ludzi będzie kupować tego jubileuszowego. 7s nie będzie schodził

   • Danax

    Cena zostanie tak ustalona (zaporowo), że model tańszy będzie schodził.

    I na pewno nie będzie jednoczesnie iPhona 7S oraz 8.

    • Dorian

     Nic nowego nie odkryłes! Wiadomo ze nie bedzie 8 bo nie jest to mozliwe o czym nie teraz mowił. Ale chodzi o fakt ze bedzie jubileuszowy co juz nie jest dobrą wiadomoscia dla ludzie ktorzy zbierali na iphona a i tak zawsze bedzie niedosyt

     • Danax

      Co do tego, że nie będzie 8 to nie ma właśnie pewności.
      Zauważ, że wersja iPhone 7 prawie nie różni się od wersji 6 oraz 6s.

      Apple zmienia numerek za wyższy zawsze razem ze znaczącą zmianą wyglądu obudowy. Bardzo możliwe więc, że tym razem pominą 7S i wszystkie iPhony dostaną numerek 8 przy czym jubileuszowa wersja dostanie dodatkową końcówkę w nazwie (np. Pro).

     • Dorian

      Nie wierze w to. Uwazam ze wciaz bedzie 7s plus jubileuszowy z inna nazwa ale nie 8 i nie Pro. Chyba ze jubileuszowy bedzie wprowadzony jako 3 iphon juz co roku wtedy moze nazywac sie Pro!

  • Danax

   Nie będzie iPhona 8 i 7S jednocześnie. Marketingowcy Apple nie są tacy głupi. To bogerzy mymyślili taką nazwę. Apple zaprezentuje najprawdopodobniej iPhone 7S oraz całkiem nowy smartfon jubileuszowy z nową nazwą np. iPhone Pro, iPhone Edition lub iPhone 10th Anniversay.
   Ewentualnie wszystkie zaprezentowane wersje to będą iPhone 8 z różnymi przypisami w nazwie.