Tomasz Kulesa04.02.2014
Dostaliśmy 500 sztuk iPhone 5 które z powodu…

Jestem co raz to bardziej przekonany, że ludzie na Facebook’u to idioci. Utwierdzają mnie w tym przekonaniu na każdym możliwym kroku kompletnie nie czytając tego co klikają. Nie ten wpis nie będzie o Dupie z Wrocławia.

Lubię to

Nie jest to jedyny FanPage dla idiotów ale z racji tego, że nasz portal jest związany ze światem Apple pozwoliłem sobie wybrać akurat tą sytuację. Otóż jakiś inteligentny człowiek postanowił założyć któryś z kolei FanPage zatytułowany iPhone 5. W bardzo szybkim tempie uzyskał on bagatela 39 tysięcy lajków. Wystarczyło pobrać zdjęcie z internetu i dać bardzo chwytliwy podpis dla idiotów, zaznaczam dla idiotów.

Otrzymaliśmy 500 telefonów iPhone 5 16GB, które z powodu braku foliowania telefonu ( folia zabezpieczająca przy transporcie ) nie mogą być wystawione na sprzedaż.

Z tego powodu wylosujemy 500 osób, które udostępnią ten status i polubią nasza stronę.

Kolor podaj w komentarzu.

Powodzenia

Czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy..

Wylosują 500 osób i co dalej? Nic, sprzedadzą was kretynów na Allegro jako fanów na Facebook’u. Czy ktoś zastanowił się zanim kliknął lubię to przy wielu takich akcjach, nie sądzę. Szkoda, że patrząc na to kto kliknął w daną treść lub ją udostępnił widzę znajomych, których uważałem za bardziej inteligentnych.

Mamy dla was 10 000 sztuk iPhone 5S

Otrzymaliśmy je bezpośrednio od Apple, które z powodu braku folii na przedniej części telefonu zostały zanieczyszczone przy transporcie przez co firma przekazała je nam bez mrugnięcia oka. Wystarczy, że polubicie naszą stronę na Facebooku. Z tego powodu wylosujemy później 10 000 osób które udostępnią i zalajkują stronę.

P.S. Ludzie, proszę czytajcie coś zanim klikniecie i zrobicie z siebie totalnych idiotów.

P.S. 2 Byłbym zapomniał, oczywiście wpiszcie w komentarzach jaki chcecie kolor.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Redaktor | Podcaster OneCast | Pracownik TiO.pl
@thometomasz