Krzysiek Borek30.06.2014
Dotychczasowe atrapy iPhone 6 nie mają nic wspólnego z gotowym urządzeniem

Ostatnimi czasy pojawiały się atrapy iPhone`a 6 pewnie większość z Was była przekonana, że tak będzie wyglądało urzadzenie od Apple.

Większość osób zdenerwowana była liniami u góry i u dołu, których w gotowym urządzeniu nie uświadczymy. Są to linie, które pokazują że będzie tam szkło, tak jak jest w przypadku iPhone`a 5S. Podczas, gdy Apple wykorzystuje aluminiowe plecki od czasu wydania iPhone`a 5, miejsca w których wykorzystane jest szkło, są tak na prawdę miejscami, gdzie są wszelkie anteny urządzenia. Gdyby tak nie było, urządzenie miałoby problemy z komunikacją.

iPhone 6

Według informacji z Nikkei, linie mają posłużyć jedynie do zaznaczenia gdzie będą się mieścić szklane panele, w wyniku tego wydaje się, że nowy iPhone z tyłu będzie wyglądał, jak dotychczasowy 5S. Kolejną zmianą miałoby być samo logo Apple, które prawdopodobnie zostanie wyciete z aluminium, co byłoby zmianą, ponieważ obecnie logo jest grawerowane.

Na sam koniec zostawiłem dla Was ciekawostkę, ponieważ według raportu, nowe urządzenie Apple miałoby korzystać z zakrzywionego szkła. Dzięki temu wyświetlacz lepiej wpasuje się w miejsca, gdzie krawędzie iPhone`a 6 są zaokrąglone.

Zdjęcie, które zostało użyte w tym wpisie pochodzi ze strony http://nowhereelse.fr

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek