Krzysiek Borek10.05.2014
Dr. Dre i Jimmy Iovine zasilą szeregi Apple

Obydwaj panowie po przejęciu Beats przez Apple nie zostaną bez pracy staną oni na wysokich stanowiskach. Nie wiadomo tylko za co będą oni odpowiedzialni.

Wychodzi na to,że ich zatrudnienie nie będzie pełno etatowe.

„But as Apple completes a deal to buy headphone and streaming-service company Beats Electronics LLC from Mr. Iovine and his co-founder, rap star Dr. Dre, both men are likely to take senior positions with the Cupertino, Calif., tech company, according to people familiar with the matter, commuting from the Los Angeles area to Silicon Valley—or meetings elsewhere—as needed.

Though the details of the men’s potential Apple assignments remain unclear, the mere possibility underscores how Apple’s corporate culture has loosened under the leadership of Mr. Jobs’s successor, Chief Executive Tim Cook”

Wszystko układa się w jedną całość, w końcu Jimmy Iovine ogłosił, że dostanie posadę w Apple po przejęciu przez Nich Beats Audio, będzie on sprawował rolę doradcy Tima Cooka. Pan Iovine cieszy się popularnością w Cupertino, w 1990 roku wpółtworzyl Interscope Recordings, pod ich banderą płyty wydali tacy gwiazdorzy, jak U2, Tom Petty i wiele innych.

dreiovine

Dr. Dre także będzie miał swoje 5 minut w szeregach Apple, w końcu jest silnie łączony z rynkiem muzycznym, Hollywood i sportem.

Warto nadmienić, że przejęcie nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, jednakże wydaje się to być kwestią czasu.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek