Michał02.08.2014
„Dreams” – nowa reklama iPhone 5s

Kilka godzin temu na oficjalnym kanale Apple na Youtube pojawiła się nowa reklama iPhone’a 5s która nosi tytuł „Dreams”.

Najnowsza reklama iPhone’a 5s „Dreams” pokazuje nam ludzi podczas wykonywania rożnych prac. Jak nie trudno się domyślić podczas tych zajęć towarzyszy im oczywiście iPhone, a także różne aplikacje z App Store. Reklamę możecie obejrzeć poniżej.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • szymcio

  Witam jak nazywa sie piosenka z reklamy?

  • szmycio szmacio

   iphone mi powiedział w 0,12 sekundy WHEN I GROW UP JENNIFER o’CONNOR! Człowieku w jakim ty świecie żyjesz, że się kogoś pytać musisz o coś. Naucz się samodzielności….

 • CYBUSZECZEKOLADYNEK

  a ja tylko z iphona dzwonie i cykam zdjęcia czasem w coś zagram w sumie nie robię z nim nic nadzwyczajnego jak 99% polaków, tylko dom praca dom praca, może trzeba coś zmienić? może pracę? może miasto? może kraj? nic NAN ZERO nic sie nie zmieni. A żyje nie daleko PC2 – Polskiego Centrum Chu*ozy jakim jest miasto Łódź.
  Co mnie obchodzi, że jakieś amerykańce używają telefonu to myślenia?! To reklama w stylu: po co znać się na nazwach ulic czy miejsc jak można zarzucić na mapę i dopiero po przyjeździe na miejsce zaczaić ze pali się nasz dom!

  Po co się uczyć języków jak telefon porozumie się za nas?!

  ale najlepsze jest podłączenie telefonu do rzutnika i malujemy grafity pięknie! to jak wydrukować sobie kontury obrazu z komputera i namalować „arcydzieło” na płótnie.

  juz niedługo będzie jak w reklamie papieru toaletowego EMMA! i na serio podetrzemy się tabletem bo już przestajemy myśleć! ludzie!!