Michał20.05.2017
Dron DJI MAVIC Pro dostępny w super promocyjnej cenie!

Nie ma co się oszukiwać, każdy z nas lubi, przeceny, promocję. Prawda? Dlatego dziś dzięki TomTop mamy dla Was dron DJI MAVIC Pro tańszy o ponad 500 zł!

Jeśli zatem szukacie drona i chcielibyście zaoszczędzić kilka stówek to koniecznie zerknijcie na poniższe linki.

Dron DJI Mavic Pro to mały i poręczny dron firmy DJI, który zamieni niebo w przestrzeń filmową. Ten niewielki dron ukrywa w sobie sprzęt naprawdę wysokiej klasy, czyniący go jednym z najbardziej zaawansowanych latających kamer.

24 rdzeniowy procesor, całkowicie nowy system wizji z zasięgiem do 7km, 5 czujników wizyjnych oraz kamera nagrywająca w rozdzielczości 4K stabilizowana przez 3-osiowy gimbal. To wszystko jest do Waszej dyspozycji w dronie DJI Mavic przy użyciu aparatury, bądź za pomocą smartfona. Przejdzmy teraz do wspomnianej przeze mnie na początku promocji.

Dron dostępny jest w dwóch wersjach, z dodatkami i bez. Wersję bez dodatków możecie zakupić wchodząc na ten link. Normalna cena bez promocji to 1199 dolarów lecz po użyciu kuponu cena będzie niższa aż o 200 dolarów!

Kupon: MAVIC270 ($270 zniżki)

Drugi DJI Mavic Pro to wersja combo. Tutaj oprócz samego urządzenia znajdziemy różnego rodzaju przydatne akcesoria. Ta wersja dostępna jest w tym miejscu.

Normalna cena drona bez promocji to 1399 dolarów, lecz po użyciu poniższego kodu spada ona do kwoty 1157 dolarów, czyli w tym przypadku zyskujecie 161 dolarów!

Kupon: MAVIC230 ($230 zniżki)

Poniżej jako bonus mam dla Was krótkie wideo prezentujące możliwości opisywanego przeze mnie drona.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz