Krzysiek Borek22.12.2017
Druga generacja Apple AirPods w połowie przyszłego roku?

Ming Chi Kuo w swoim najnowszym raporcie zdradził, że Apple prawdopodobnie w drugiej połowie przyszłego roku wprowadzi do sprzedaży drugą generację bezprzewodowych słuchawek AirPods.

Analityk nie podał wielu szczegółów, ale dzięki raportowi wiemy, że w nowym modelu pojawi się mniejsze komponenty.

W przyszłym roku pojawi się również bezprzewodowa ładowarka AirPower zdolna ładować trzy urządzenia jednocześnie, więc wydanie poprawionej wersji słuchawek może być logicznym posunięciem.

Obecnie Amerykański producent ma kłopoty, ponieważ wyprzedano wszystkie nakłady słuchawek i kolejne pojawią się dopiero w przyszłym roku. Winowajcą jest jedna z płytek, którą ciężko wyprodukować w dużych ilościach, Właśnie dlatego ich sprzedaż na początku przyszłego roku może spaść w porównaniu do tegorocznych świąt.

AirPower pokazano razem z nową obudową do ładowania słuchawek i iPhone’em X. Mata wykorzystująca indukcyjne ładowanie nie będzie mieć problemów z jednoczesnym ładowaniem iPhone’a, słuchawek i inteligentnego zegarka. W tamtym momencie nie podano ceny ani momentu rozpoczęcia sprzedaży, więc teoretycznie można założyć, że sprzedaż ruszy z początkiem przyszłego roku.

Dedykowana ładowarka pojawi się wcześniej niż nowa obudowa do ładowania AirPods, więc być może właśnie wtedy ujrzymy nowy model słuchawek.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek