Michał20.01.2015
Drukuj zdjęcia prosto ze smartfone’a! Darmowe odbitki!

Dziś chcemy Wam polecić darmową aplikację Fotolab.co. Apka pozwala w łatwy i szybki sposób wydrukować zdjęcia z telefonu oraz rozmaitych serwisów społecznościowych, takich jak: Facebook, Instagram czy Flickr.

Aplikację zbudował warszawski mobilny lab Appvetica. Apka Fotolab.co jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android. Fotolab.co pozwoli Ci wydrukować zdjęcia prosto z Twojego telefonu. Złożenie zamówienia trwa 20 sekund a dostawa kilka dni. Już teraz Wasze zdjęcia mogą czekać na Ciebie w domu, podczas Twojego powrotu z wakacji. Wydrukowane na profesjonalnym sprzęcie i materiałach cieszą oko równie bardzo jak te na ekranie smartfona.

Foto

Aby otrzymać dodatkowe 5 darmowych odbitek, należy podać ten kod:

JAtEPj3ZKw

w zakładce „Darmowe odbitki” już po założeniu konta w aplikacji.

Dzięki zaimplementowaniu dogodnych form płatności, takich jak: PayPal i Przelewy24, złożenie zamówienia trwa błyskawicznie. Zdjęcia drukowane są przez profesjonalne studio fotograficzne, po czym wysyłane bezpośrednio pod wskazany adres wybranym sposobem dostawy.

“Straciłam pół dnia chcąc wydrukować zdjęcia z wakacji. Pomyślałam, że musi być sposób, który to zrewolucjonizuje i skróci czas wycieczki po ulubione wydruki. Mając doświadczenie 
w branży mobilnej, od razu wzięliśmy się do pracy – tak zaczął się cały projekt” – mówi Izabela Biegańska, CEO fotolab.co.

Usługa jest dostępna na razie tylko w Polsce.

Fotolab.co - twój smartphone potrafi drukować zdjęcia!
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz