Krystian12.04.2014
Dungeon Quest – darmowa gra RPG

Dungeon Quest to nowa gra dla iPhone i iPad, w której będziemy mieli możliwość stworzenia bohatera oraz stopniowego ulepszenia jego możliwości.

Dungeon Quest to nowa gra stworzona przez Shiny Box Games, w której wcielamy się w postać, którą następnie musimy przekształcać w lepszą i bardziej wydajną. Jest to możliwe dzięki odkryciom, które znajdują się na naszej drodze. Rozgrywka jest całkowicie losowa, dynamicznie generowane lochy, w których będzie ukryty okrutny Boss strzegący skarbu.

Podczas naszej przygody będziemy mieli do czynienia z ponad 200 poziomami o coraz większej trudności. Naszym zadaniem jest wyposażyć bohatera w najlepszą z dostępnych broni oraz konkurować z przyjaciółmi na Game Center. Nasz bohater może być dostosowany swobodnie, a broń może być zmieniana. Dzięki temu zdołamy pokonać każdego przeciwnika na naszej drodze. Pamiętajmy jednak o sprawdzaniu co aktualnie mamy na wyposażeniu.

Dungeon Quest jest dostępny w App Store i można ją pobrać całkowicie bezpłatnie. Niżej możecie obejrzeć wideo z rozgrywki.

Dungeon Quest
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_