Michał19.02.2014
Dwa nowe iPhone’y w dwóch rozmiarach – nowe plotki

W sieci pojawiły się kolejne plotki o tym, że Apple w tym roku zaprezentuje nam dwa nowe iPhone’y.

Jak informuje nas tajwański Daily News, Apple chce wprowadzić w tym roku na rynek iPhone’y w dwóch różnych rozmiarach. Jeden z nich miałby posiadać 4,7″ ekran, a drugi 5,6″. Oprócz tych informacji Daily News twierdzi, iPhone z 4,7 calowym ekranem będzie posiadał tradycyjny ekran ze szła Gorilla, natomiast model z ekranem 5,6″ miałby mieć ekran ze szkła szafirowego.

Oprócz większych ekranów i procesora A8 nie znamy żadnych innych szczegółów. Nie wiemy, czy telefony będą wyposażone w lepszy aparat, czy też większą, pojemniejszą baterię.

Źródło: macotakara.jp
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • @Orlowskii

    Te plotki 4.5/4.7 oraz 5.5 są ciągle i pisanie tego już mija się z celem.

  • Andrzej Kosmala

    I znowu osiołkowi w żłoby dano: jaki wybrać 4,7 czy 5,6.Decyzja chyba dopiero w sklepie,jak się będzie układał w dłoni.Mam Galaxy Note3. Mam uczucia od miłości do nienawiści.Jak oglądam olimpiadę,you tube,strony internetowe ok,ale przy rozmowie telefonicznej to łopata.Poza tym jak masz tak jak ja wszystkie urządzenia w domu Appla(iPad1,iPadAir,iPad mini,Mac Book Pro,Apple Tv,Time Capsule,iCloud i iTunes) to przechodząc na telefon androida można dostać na łeb!
    Czekam więc z niecierpliwością na iPhone6!