Michał09.04.2015
Dzień z Apple Watch – zobacz jak zachowuje się bateria w nowym zegarku Apple

Zastanawialiście się jak długo działa Apple Watch na baterii? Czy jest w stanie wytrzymać jeden dzień bez ładowania? Dziś odpowiemy na to pytanie.

W dniu wczorajszym trafił do sieci film na którym zostało bardzo fajnie pokazane jak działa i jak zachowuje się bateria w nowym zegarku od Apple.

Bohaterka poniższego filmu rozpoczęła swój dzień o godzinie 7:30, a zakończyła o północy. W ciągu tych kilkunastu godzin przez zegarek przewinęła się cała masa przeróżnych powiadomień. Czy zegarek wytrzymał tyle godzin bez ładowania?

Aby uzyskać odpowiedź na to pytanie musicie obejrzeć poniższy film, którego autorem jest Wall Street Journal.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Sebastian

  jak dla mnie jest ok :)

 • joka

  Kurde 1dzień to totalnie nie wiele

 • Rafal

  A dla mnie bedzie kicha
  Na tyle duzo rozmawiam w ciagu dnia (6 plus starcza na max 24h) ze pewnie zegarek zdechnie mi kolo 16…. A jak jeszcze pulsik bym sobie chcial zmierzyc lub cos innego to wogole bedzie masakra….

 • naye666

  aktualnie noszę wersję 38mm sport- po tym jak przestał się ładować sama bateria zeszła do 85% nie przesyłając żadnych powiadomień (noc);
  jest godzina 16 – robione było NA PRAWDĘ niewiele a baterii jest na 13%

  bateria to najsłabsze ogniwo tego maleństwa;

 • maro

  skuteczny sposób na oszczędzanie baterii w Apple Watch .download.net.pl/jak-oszczedzac-baterie-w-apple-watch/n/9293/ warto przetestować zwłaszcza jeżeli macie jedynkę.