Michał07.01.2016
Easy Translation – świetny translator na iPhone znów za darmo w AppStore

Easy Translation to apka o której pisaliśmy już wielokrotnie. Ten świetny translator został właśnie po raz kolejny przeceniony i dostępny jest aktualnie w App Store za darmo.

Easy Translation jak wspomniałem na początku, to aplikacja, która w błyskawiczny sposób przetłumaczy słowa, a także całe zdania na inny wcześniej wybrany przez was język.

Apka obsługuje 32 najczęściej używanych języków na całym świecie. Zasada działania jest bardzo prosta. Wszystko co trzeba zrobić, to uruchomić aplikację i po prostu powiedzieć do mikrofonu to, co ma zostać przetłumaczone.

Tanslator

Normalna cena aplikacji bez promocji to 9,99€. Polecamy.

Easy Translation
Cena: 18,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Kmil

  Nawet nie jest dostosowana do wyższych rozdzielczości ekranów iPhone’a 6 i 6 Plus, więc jakim cudem mogą chcieć za to 10 €? :D

  • antichrist

   nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie na 6s+ wygląda jak powinno wygląć, czyli jak na screenie wyżej.

   • Kmil

    Pomyślałbym, że to mój błąd, że się pomyliłem, pobrałem niewłaściwą aplikację, ale nie. Ostatnia aktualizacja w sierpniu 2014 (przed premierą iPhone’a 6 i 6 Plus), więc jest to technicznie niemożliwe.

    • antichrist

     a jednak muszę Cię zmartwić, wygląda identycznie jak wyżej, a do tego działa

     • Kmil

      Nie zmartwisz mnie. :) Ostatnia aktualizacja jest przed pojawieniem się iPhone’a 6 i 6 Plus, więc normalne, że działa, wygląda jak na screenie, ale rozdzielczość jest skalowana. To widać gołym okiem, nie potrzeba screenów (chociaż na Twoim i tak widać moją rację).

      Ciągle bez zmian. 10 € za aplikację nie dostosowaną do ekranów najnowszych urządzeń, pomimo kilkunastu miesięcy na rynku to jest jakiś żart z klienta.

     • antichrist

      całkiem możliwe, dla mnie wygląda ok, jeśli masz racje (nie mówie, że nie), to słabo z ich strony za taką kase. po wyjściu „s” sporo aplikacji aktualizowały się do ich ekranów, nawet te darmowe.

 • Jacek Se

  17:59 i juz po promocji :(

  • antichrist

   bo trzeba liczyć strefę czasową zapewne