Michał01.06.2015
EGO Fitty Cover – bardzo fajne elastyczne etui za niecałe 20 zł dla iPhone 6 Plus

Kilka dni temu zakończyłem test kolejnego pokrowca, który otrzymałem od sklepu ithings.pl. Ten pokrowiec to EGO Fitty Cover dla iPhone 6 Plus.

Jak wspomniałem na początku czarne ultracienkie etui EGO Fitty Cover dedykowane dla iPhone 6 Plus otrzymałem do testów dzięki uprzejmości ithings.pl.

Zawartość opakowania

W opakowaniu oprócz samego etui  nie znajduje się nic więcej. Jest to zapewne spowodowane tym, że etui kosztuje zaledwie niecałe 20 zł.

Jakość wykonania

7

Testowane przeze mnie nakładka EGO Fitty Cover wykonana jest z półprzeźroczystego termoplastycznego poliuretanu zwanego potocznie silikonem. Etui jest miłe w dotyku. Telefon z założonym pokrowcem trzyma się o wiele lepiej, bo nie wyślizgnie się z dłoni.

Wygląd

2

Kształt etui został idealnie dopasowany do iPhone 6 Plus, dzięki czemu przylega ono wręcz idealnie. Powiem szczerze, że etui przylega nawet lepiej od niektórych etuli za 100, czy 200 zł.

1

Grubość testowanej przeze mnie nakładki to zaledwie 0,33 mm, a więc nie powiększa ona praktycznie w ogóle iPhone’a co widać na poniższych zdjęciach.

5

Fitty Cover jak wszystkie obudowy posiada oczywiście pełen dostęp do wszystkich klawiszy i złączy telefonu, czyli aparatu, przycisków głośności, złącza lightning, a także głośnika.

8

6

3

Przez ponad 2 tygodnie testów z pokrowca nic nie odpadło, nic nie pękło. Jeśli szukacie taniego etui do Waszego iPhone 6 Plus, to EGO Fitty Cover będzie naprawdę strzałem w dziesiątkie.

Kod rabatowy

Dzięki uprzejmości ithings.pl otrzymaliśmy także specjalny kod rabatowy -10% na wszystkie produkty dostępne ich sklepie. Znajdujący się poniżej kod ważny jest do końca tego tygodnia, czyli do 7 czerwca 2015 roku, więc radzimy się spieszyć z zakupami.

PROMO1T

Powyższy kod należy wpisać w koszyku po zaznaczeniu opcji „Mam kupon rabatowy”.

Podsumowanie

Fitty Cover to ultracienkie etui, które zabezpieczy iPhone’a przed zarysowaniami i przy tym praktycznie w ogóle nie powiększy rozmiaru telefonu. Używałem ten pokrowiec przez ponad dwa tygodnie i muszę powiedzieć, że jest on naprawdę o wiele lepszy od niektórych pokrowców, które kosztują po 100-200 zł. Szczerze polecam.

Na koniec warto dodać, że etui w sklepie ithings.pl dostępne jest w czterech kolorach. Są to następujące kolory: czarny, niebieski, zielony i bezbarwny. Więcej informacji na temat obudowy znajdziecie na stronie sklepu.

Testowaną przeze mnie obudowę, możecie kupić tutaj -> ithings.pl

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz