Krzysiek Borek08.01.2016
Elephone W2 połączenie klasyka z elektroniką

Obecnie w sprzedaży jest wiele zegarków, które wyglądają na klasyczne i pozwalają na śledzenie przebytego dystansu, wykonanych kroków i snu. Nie mam również wątpliwości, że są drogie dlatego interesującym wyborem może okazać się Elephone W2.

Z dnia na dzień pojawiają się nowe urządzenia naręczne, a ich ceny różnią się od siebie diametralnie w zależności od ich charakterystyki i celu użytkowania. Niektóre z nich mają te same zadania, co Xiaomi Mi Band, inne posiadają dotykowe wyświetlacze i pełnego Androida, choć urządzeń podobnych do Whitings Activité nie ma wiele.

W2-1

Właśnie w tym momencie warto spojrzeć na propozycję Elephone. W2 wygląda jak każdy obecnie dostępny analogowy zegarek. We wnętrzu wszystkie ruchome części pochodzą od Szwajcarskiego producenta. Koperta ze stali nierdzewnej, skórzany pasek i ekran chroniony przez szafirowe szkło składają się na jego klasyczne wzornictwo, ale nie zabrakło również paru technologicznych nowinek.

Elephone-W2-1

Bluetooth 4.0 pozwala na sparowanie W2 ze smartfonem użytkownika, co przekłada się na śledzenie przebytego dystansu, snu i wykonanych kroków. Widać jak na dłoni, że to sprzęt podobny do Xiaomi Mi Band, choć ma wyświetlacz i wiemy przynajmniej, która jest godzina.

Elephone-W2

Oficjalna prezentacja odbędzie się 15 stycznia w Shenzhen, a producent dał szansę swoim fanom na zgarnięcie darmowego zegarka. Wszystko za sprawą promocji dostępnej w aplikacji mobilnej, którą możecie pobrać z Google Play Store – tutaj.

Źródło: gizchina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek