Krzysiek Borek10.10.2017
#ETAsonJB kompatybilny z iPhone’em 5 i iPadem 4

Chyba znacie Tihmstara? Niedawno wydał pełny Jailbreak dla iOS 8.4.1, a najnowsza wersja jego narzędzia #ETAsonJB jest już kompatybilna z iPhone’em 5 i iPadem 4.

To stały Jailbreak, co w praktyce oznacza, że nie utracicie go po rozładowaniu baterii lub ponownym uruchomieniu. Tak działa home – depot, Yalu i wydany niedawno Saigon. W przypadku narzędzia dla iOS 8.4.1 utrata możliwości odblokowania oprogramowania wiąże się wyłącznie z aktualizacją systemu. Najnowsza wersja (RC3) doczekała się poprawek w interfejsie, które nie przeszkodzą użytkownikom w uwolnieniu ich urządzeń, a miłym dodatkiem będzie wsparcie dla iPhone’a 5 i iPada 4.

Jak widzicie zmiany nie wprowadzają zbyt wielu nowości i dodatkowych funkcji. Najważniejsze, że autor nie porzuca (na razie) projektu i powinniśmy spodziewać się kolejnych aktualizacji jego narzędzia. Obecnie ciężko stwierdzić, kiedy będą się pojawiały. Aplikację do wykonania Jailbreak możecie pobrać ze strony autora – http://tihmstar.net/etasonjb/

Potem wystarczy uruchomić Cydia Impactor, przeciągnąć aplikację w okno programu i gotowe. Przynajmniej instalację i akceptację certyfikatu będziemy mieli za sobą,. Później wystarczy uruchomić zainstalowaną aplikację i stuknąć na przycisk #ETAsonJB. Czekamy cierpliwie do zakończenia procesu, sprzęt po ponownym uruchomieniu powinien włączyć się już z Jailbreak.

Jeżeli wypróbowaliście narzędzie na iPhone’ie 5 lub iPadzie 4, dajcie znać czy proces przebiegł bez problemów.

Źródło: modmy.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek