Krzysiek Borek23.05.2017
Etui dla nowych iPadów Pro z wycięciami na tylny mikrofon i głośniki stereo

Przed premierą najnowszych urządzeń mobilnych zazwyczaj pojawiają się rzekome akcesoria. Tak jest w przypadku iPada Pro 12,9″ i 10,5″.

W obydwu przypadkach mamy do czynienia z etui wskazującymi na zastosowanie głośników stereo. Zdjęcia akcesoriów pochodzą od firmy współpracującej z Foxconn.

Obecnie sprzedawany iPad Pro (12,9″) ma mikrofon umieszczony z prawej strony obudowy. Drewniane etui widoczne na zdjęciach ma również wycięcia na głośniki stereo (2 na górze i 2 na dole). Na dole znajduje się również port Lightning skyzacy do ładowania baterii i wymiany danych. Na szczęście obydwa iPady Pro będą korzystały ze standardowego portu słuchawkowego w przeciwieństwie do obydwu wariantów iPhone’a 7.

Wygląda na to, że możemy spodziewać się końca iPada mini. Apple wraz z upływającym czasem przestanie wydawać nowsze modele i w końcu całkowicie usunie mini ze swojego portfolio. Podobno powodem jest niskie zainteresowanie tym modelem ze strony konsumentów.

iPad Pro wyposażony w 10,5″ wyświetlacz ma mieć węższe boczne ramki, wszystko z powodu umieszczenia go w obudowie odpowiadającej wymiarami iPadom z prawie 10 – calowym ekranem.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek