Michał20.02.2015
Etui Evouni + szkło ochronne dla iPhone 6 – recenzja

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jakie pojawiły się na naszym Twitterze przygotowałem dla Was recenzję przezroczystego Etui Evouni + szkło ochronne dla iPhone 6.

Opisywane przeze mnie etui przeznaczone jest dla iPhone 6 z ekranem o 4,7”.

Pudełko

Etui2

W pudełku co zresztą widać na zdjęciu powyżej znajdziemy wszystko to co znaleźć się powinno, czyli etui, ściereczkę do czyszczenia ekranu oraz szkło ochronne.

Jakość wykonania

Etui3

Etui Evouni Skin Case Crystal Clear wykonane jest z najwyższej jakości twardych i wytrzymałych materiałów PC. Obudowa jest gładka co sprawia, że bardzo przyjemnie trzyma się ją w dłoni. Oprócz samej obudowy w komplecie znajduje się również szkło hartowane o grubości 0.3 mm oraz stopniu twardości 9H.

Etui5

Dzięki temu, że etui jest wykonane z plastiku nic nie odstaje i nie wygina się. Po założeniu etui, z czym miałem delikatne problemy, etui dość dobrze przylega do iPhone’a, ale nie idealnie. Wyczuwane są minimalne luzy co mnie osobiście bardzo denerwowało.

Wygląd

Etui6

Wygląd Etui Evouni Skin Case Crystal Clear jest w porządku. Przezroczysty materiał sprawia, że iPhone nie traci nic ze swojego uroku. Etui nie pogrubia również  urządzenia.

Etui7

Dodatkowym plusem jest mały zaczep znajdujący się z boku obudowy do którego można przymocować smycz lub jakiś breloczek.

Etui8

Po umieszczeniu obudowy na iPhone, co nie jest wcale takie łatwe mamy oczywiście zapewniony dostęp do wszystkich portów, przycisków oraz aparatu fotograficznego.

Etui9

Podsumowanie

Jeśli szukacie przezroczystego etui wraz ze szkłem ochronnym do swojego iPhone 6, to moim zadniem znajdziecie wiele innych produktów lepszych od Etui Evouni Skin Case Crystal Clear. Wygląd samej obudowy jak i jakość wykonia jest w porządu, ale fakt, że etui ma delikatne luzy i nie przylega idealnie do iPhone jest bardzo dużym minusem. Moja ocena tego etui to 2/5.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat Etui Evouni Skin Case Crystal Clear, a także poznać cenę obudowy to zapraszam Was na stronę zgskep.pl.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz