Michał10.12.2015
Etui ochronne JCPAL dla Apple Watch, które musisz mieć!

Od kilku dni jestem w posiadaniu naprawdę jak dla mnie świetnego etui firmy JCPAL dla Apple Watch. Co to za etui? Jak wygląda? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.

Gdy tylko zobaczyłem etui w sklepie zgsklep.pl postanowiłem, że musze je mieć! Jest to coś czego szukałem od ponad pół roku. ULTRA cienkie etui, które zabezpieczy ekran i boki mojego Apple Watcha przed zarysowaniami i przy tym go jakoś specjalnie nie pogrubi i będzie praktycznie niewidoczne.

AW11

W pudełku oprócz samego etui znajduje się ściereczka służąca do wyczyszczenia Apple Watch. Po wyciągnięciu etui z pudełka moje pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne!

AW10

Bałem się trochę, że etui będzie grube i powiększy mojego Apple Watcha, ale na całe szczęście tak nie było. Etui okazało się bardzo cieniutkie co widać na zdjęciach.

AW3

Z założeniem etui nie miałem najmniejszych problemów. Całość weszła na zegarek za pierwszym razem, szybko i sprawnie. Etui można także bez problemu w każdej chwili z zegarka zdjąć.

AW7

AW4

Jak widać na zdjęciach etui JCPAL zabezpiecza zarówno ekran zegarka jak i jego boki, pozostawiając dostęp do wszystkich guzików. Świetnie!

Zapytacie a jak z działaniem ekranu? Wszystko jest jak najbardziej w porządku.

AW6

Ekran działa tak jakby praktycznie nie było etui. 3D Touch także działa bez kłopotu.

AW8

Etui oczywiście nie zasłania sensorów umiejscowionych pod zegarkiem a więc nie ogranicza w żaden sposób jego funkcjonalności.

Podsumowanie

Jeśli szukacie ochronnego etui do Waszego Apple Watch, które nie powiększy Waszego zegarka i będzie praktycznie niewidoczne, to naprawdę gorąco polecam właśnie etui firmy JCPAL. Moim zdaniem jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż zakładanie folii, czy szkła, które i tak zakryje tylko środek ekranu Waszego zegarka.

Więcej na temat etui znajdziecie w zgsklep.pl – tutaj. Etui dostępne jest oczywiście w dwóch rozmiarach 38mm (tutaj)  i 42mm (tutaj). Moim zdaniem naprawdę warto wydać te kilka złotych na to etui niż później chodzić z porysowanym ekranem. Jeszcze raz gorąco polecam!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz