Krystian01.03.2014
evasi0n7 1.0.7 już do pobrania

Przed chwilą grupa evad3rs udostępniła siódmą już wersję narzędzia evasi0n7. Wersja ta poprawia błąd powodujący brak odświeżania pakietów przez Cydię

Zapraszamy do pobierania najnowszego narzędzia do JailBreak od evasi0n7.

Jeśli nie wiesz jak zrobić Jaibreak za pomocą evasi0n7 to tutaj znajdziesz pełną instrukcję.

Źródło: evasi0n.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
 • Snik3rs

  Czyli dalej nie ma obsługi 7.1?

  • @Orlowskii

   Tak, nadal nie ma obslugi do 7.1. To nie chodzi tylko o sama aktualizacje. Trzeba znalezc kolejna dziure w systemie i wykorzystać ją do złamania systemu. Pewnie JB na 7.1 już nie nie pojawi. Możliwe, że będzie dostepne w iOS 8

   • Snik3rs

    Wiadomo ze chodzi o nowa dziurę. Możliwe jednak ze czekają teraz na wersję GM i wtedy może coś uda się zrobić. Fajnie by było gdyby się udało :)

    • @Orlowskii

     No podobno mają jakąś dziurę, ale zostało ich tak mało, że nie chcą pokazać jej w iOS 7.1 bo chcą zostawić ją dla jeszcze nowszego systemu.

     • Snik3rs

      Trochę watpię. Bo nie sadze ze to ze maja plan na wykorzystanie dziury w 7.1 ale poczekają na iOS 8 bo tam będzie całkiem co innego. Jak już to czekają na 7.1 wersja final. Bo liczą na ta ze w iOS 7.1 GM nie załataja tej dziury. A jak wyjdzie 7.1 final to wtedy wypuszca JB. iOS 8 to całkiem inna bajka i nie mają pojęcia jakie bedą dziury.

     • @Orlowskii

      Ta co jest w 7.0.6 już w 100% jest załatana na becie 4/5 ios 7.1, więc tą dziurę co teraz mają możliwe, że wykorzystają do 7.1, ale z tego co mówia to się na to nie zanosi, ale w sumie było by miło, bo tyle poprawek w 7.1, że fajnie gdyby był na to jb. Kolejny problem to, że znowu dodatki by nie były kompatybilne i by był kolejny wysyp aktualizacji.

 • qarturq

  Czy to prawda, że po instalacji cydii na iPhone tracimy gwarancje producenta?!

  • @Orlowskii

   Tu bardziej chodzi o to, że gdy masz Jailbreak nie możesz oddać telefonu do serwisu, ale możesz od nowa wgrać system poprzez restore w itunes i jailbreak jest usuwany i jest wgrywany czysty system. Taki telefon już możesz oddać do serwisu, ale istnieje możliwość co prawda rzadko to się zdarza, że telefon się nie odpala i ktoś chcę go oddać do serwisu z zainstalowanym jb. W takim przypadku może być potem jakiś problem np nie naprawią sprzętu lub (to tylko domysły) naniosą jakieś opłaty za naprawę.

 • applik

  Apple specjalnie pozwolił zrobić Jailbreak aby poznać pomysły co wprowadzić do nowego IOS. Teraz już wie czego ludzie oczekują. I teraz może go zablokować. Nie popieram tej polityki. Niech zrobią tak jak Samsung – kto ma ochotę niech odblokuje.