Krzysiek Borek03.08.2014
Facebook będzie aktualizowany co 4 tygodnie

Ostatnio pojawiła się aktualizacja aplikacji Facebooka. Wraz z informacjami o zmianach pojawiła się jedna dodatkowa.

Aplikacja będzie aktualizowana, co 4 tygodnie, wraz z tą informacją twórcy zalecają uruchomienie automatycznych aktualizacji, aby można było je szybciej pobrać.

Thanks for using Facebook! To make our app better for you, we bring updates to the App Store every 4 weeks. If you have iOS7 or up, you can update the app automatically (without checking back here) by going to Settings > iTunes & App Store > Automatic Downloads and turning on Updates.

Every update of our Facebook app includes improvements for speed and reliability. As other new features become available, we’ll highlight those for you in the app.

FB.onetech.pl

Oczywiście gdy tylko w App Store pojawi się nowa wersja aplikacji, to od razu Was o tym poinformujemy.

Facebook
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • kwawer

  chyba powinno być, „będzie aktualizowana co 4 tygodnie” lub „będzie zaktualizowana za 4 tygodnie”, bo teraz to dziwnie brzmi

  • Jacek

   kwawer Facebook jest rodzaju męskiego a nie żeńskiego wiec jakby napisać tak jak mówisz, to byłoby napisane z błędem ;) j.polski sie kłania ;)

   • kwawer

    ale to nie jest informacja o facebooku tylko o aplikacji do facebooka, a aplikacja jest rodzaju żeńskiego, czytanie ze zrozumieniem się kłania, zresztą widze, że już poprawione.